Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Zadzwoń już dziś!

Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Zadzwoń już dziś!

dobrostan

1
Zdrowie

Streching na Krześle- Rozciągnij Swoje Ciało w Pracy!

Streching na Krześle- Rozciągnij Swoje Ciało w Pracy!

Streching oferuje szereg korzyści, od zwiększonej elastyczności po lepszy przepływ krwi. Poniżej przedstawiamy 3 proste techniki na rozciąganie ciała w pozycji siedzącej. Pamiętaj, aby ćwiczenia wykonywać powoli, starając się przy tym spokojnie oddychać.

Rozciąganie Karku

Usiądź wyprostowany na krześle, stopy płasko na podłodze. Pochyl głowę w przód, starając się dotknąć brodą do klatki piersiowej. Powoli obróć głowę na prawo, starając się dotknąć uchem do ramienia. Powtórz na lewą stronę. Pociągnij głowę z powrotem do pozycji początkowej i powtórz kilka razy.

Rozciąganie Kręgosłupa

Usiądź prosto na krześle, stopy płasko na podłodze. Skrzyżuj ręce na kolanach i pochyl się do przodu, zaokrąglając kręgosłup i spuszczając głowę między kolana. Powoli pociągnij plecy do tyłu i powróć do pozycji początkowej. Powtórz kilka razy.

Rozciąganie Bioder

Usiądź prosto na krześle, jedną nogę płasko na podłodze, a drugą nogę postaw na kolanie pierwszej nogi, tak aby twoje nogi tworzyły kształt liczby 4. Powoli pochyl się do przodu, utrzymując wyprostowany kręgosłup, aż poczujesz rozciąganie w biodrze i pośladkach. Powróć do pozycji początkowej i zmień nogę.

Pamiętaj aby słuchać swojego ciała i nie przesadzać. Jeżeli odczuwasz silny ból podczas tych ćwiczeń, natychmiast je przerwij. 

Masz pytania?

Nie zwlekaj! Pozwól sobie pomóc i rozpocznij nowe, szczęśliwe życie.

666 168 802

pomoc@restartlife.pl

Rozpocznij nowe życie - bez długów!

© 2023 RestartLife.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Staraj się chodzić spać i budzić o tej samej porze każdego dnia, nawet w weekendy. Jeśli musiszzrobić jakąś odmianę, staraj się zachować ją nie dłużej niż godzinę, zarówno na pójście do łóżka, jak i na wstawanie.

Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Zadzwoń już dziś!