Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Zadzwoń już dziś!

Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Zadzwoń już dziś!

dobrostan

1
Stres

3 Szybkie Sposoby na Redukcję Stresu

3 Szybkie Sposoby na Redukcję Stresu

Czujesz się przytłoczony? Twoje dni są pełne stresu i niepokoju? W takim razie ważne jest, abyś nauczył się odstresowywać dzięki tym prostym i skutecznym technikom relaksacyjnym.

Zeskanuj Ciało

Mentalne skanowanie własnego ciała może pomóc ci zrozumieć, gdzie utrzymujesz napięcie, jak to na ciebie wpływa, a także pomóc ci uwolnić się od stresu.

Wystarczy usiąść wygodnie lub położyć się na plecach i zeskanować swoje ciało od stóp do głowy. Kiedy świadomie poruszasz się po każdej części swojego ciała, zauważ, jak się czujesz fizycznie. Gdzie odczuwasz ból lub napięcie?

Taki powrót do świadomości swojego ciała może pomóc mu się zrelaksować. Oddychaj głęboko w swoim ciele podczas skanowania i wyobraź sobie świeży oddech przepływający do określonej części ciała, którą skanujesz. Bądź świadomy doznań i powtórz proces dla każdej części ciała.

Badania wykazały, że medytacja skanowania ciała może pomóc w łagodzeniu stresu, poprawie snu, zwiększeniu samoświadomości, zmniejszeniu bólu i zwiększeniu samowspółczucia.

Przeglądając siebie mentalnie, zwracasz uwagę na każdą pojedynczą część swojego ciała, zauważając wszelkie bóle, napięcia lub ogólny dyskomfort. Celem nie jest całkowite złagodzenie bólu, ale poznanie go i uczenie się na nim, aby można było lepiej sobie z nim radzić.

Posłuchaj Muzyki

Według badania z 2017 r. „minimum 20 minut słuchania muzyki” może znacznie obniżyć poziom stresu. Inne badanie z 2015 roku wykazało, że słuchanie muzyki jest bardzo skuteczne w zmniejszaniu stresu.

Co więcej, słuchanie ulubionej muzyki może również zmniejszyć niepokój, tętno i ciśnienie krwi.

Idź na Szybki Spacer

Zaczerpnięcie świeżego powietrza i poruszanie się przez zaledwie 10 minut może oczyścić umysł i sprawić, że poczujesz się gotowy na nadchodzące zadania.

Masz pytania?

Nie zwlekaj! Pozwól sobie pomóc i rozpocznij nowe, szczęśliwe życie.

666 168 802

pomoc@restartlife.pl

Rozpocznij nowe życie - bez długów!

© 2023 RestartLife.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Staraj się chodzić spać i budzić o tej samej porze każdego dnia, nawet w weekendy. Jeśli musiszzrobić jakąś odmianę, staraj się zachować ją nie dłużej niż godzinę, zarówno na pójście do łóżka, jak i na wstawanie.

Skorzystaj z darmowej konsultacji prawnej!

Zadzwoń już dziś!